השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

איטום ביריעות ביטומניות

הגג החל לדלוף? הגג אינו אטום כראוי? מעוניינים לאטום את הגג בשיטה מתקדמת, שתספק לכם שקט נפשי לשנים רבות? ההמלצה שלנו – איטום באמצעות יריעות ביטומניות.

‫חברת א.א. אדיב מעמידה לרשותכם יתרונות רבים:

איטום גגות בעזרת יריעות ביטומניות

מהו איטום ביריעות ביטומניות?

איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות הינה שיטת האיטום הנפוצה ביותר כיום. היריעות מודבקות אחת לשנייה בשיטת הלחמה ייחודית, המבוצעת באמצעות גז. צורת הלחמה זו מאפשרת עבודה על גגות שעליהם לא היה ניתן לחמם ביטומן או שבגלל מרחק ההגעה אליהם, הביטומן היה מתקרר ומאבד את יעילותו במהלך העבודה.

לעבודה עם יריעות ביטומניות יתרונות רבים:

  • הקטנת הסיכונים לסביבה כגון שריפה
  • מניעת ריח לא נעים
  • מניעת שפיכה במהלך העבודה, כמו במקרים של איטום באמצעות זפת.

כיצד מבצעים התקנה של יריעות ביטומניות?

בתהליך העבודה יש לנקות את שטח הגג מלכלוך ומשאריות של חומרי איטום שהיו שם קודם לכן. לאחר מכן יש להניח את היריעות הביטומניות תוך הקפדה על חפיפה והלחמה נכונה של היריעות. את האיטום יש לבצע באמצעות יריעות ביטומניות תקניות בלבד על מנת להבטיח איטום מוצלח ונכון, אשר יחזיק מעמד לאורך זמן.

 

איטום גגות ביריעות ביטומניות

 

איטום גגות ביריעות ביטומניות נושא יתרונות רבים. וזאת, משום שחומר הגלם ממנו מיוצרת היריעה הינו אורגני ונפוץ ביותר. בהתאם לכך, מדובר בפתרון מקצועי, יעיל ועמיד לטווח הארוך. הגגות בביתכם זקוקים לאיטום? מתלבטים מתי לאטום את גגות המשרד? לכל שאלה וייעוץ אתם מוזמנים לפנות אל חברת א.א.אדיב בע"מ. חברה זו מתמחה בעבודות איטום ובידוד מקצועיות – תוך הקפדה על סטנדרט חסר פשרות. כמו כן, עובדי החברה מעניקים אחריות מלאה על כל עבודה – כאשר כל משימה מתבצעת עם הציוד המתקדם ביותר.

 

איטום גגות ביריעות ביטומניות: לבצע את העבודה בהתאם להנחיות

גרים בדירה וותיקה הזקוקה לשדרוג? מעוניינים לבצע עבודות שיפוץ במשרדי החברה שלכם? כל אחד ואחת מאתנו שואפים לנהל את חיינו הציבוריים והפרטיים על הצד הטוב ביותר – כאשר המבנים בתוכם אנו מתנהלים אמורים לשמש אותנו היטב. בהתאם, במקרים בהם מתגלים ליקויים או שמא ברצונכם לתת מענה מקיף בטרם תתחיל עונת החורף – מומלץ ביותר לפנות אל בעלי מקצוע מנוסים ולבקש את סיועם.

אחת עבודות השיפוץ הנפוצות ביותר כוללות את איטום גגות המבנה. כמו כן, לאורך השנים האחרונות, רבים פונים לשיטת איטום ייחודית ומומלצת; שיטת איטום גגות ביריעות ביטומניות. כאשר אנו מדברים על סוג זה של יריעות, הכוונה היא לרצועות המתבססות על 'ביטומן', חומר גלם המבוסס על פולימרים. כמו כן, לאור העבודה כי מדובר בפריט גמיש וייחודי, הוא מסייע רבות בעת איטום הגגות.

במקביל, חשוב להדגיש כי יריעות ביטומניות מחויבות בתו תקן מחמיר; תו תקן המבטיח כי הן כוללות את התכונות וההיבטים השונים הדרושים לתפקוד שלהן. בשל כך, בבואכם ליצור קשר עם בעלי מקצוע המתמחים בעבודות איטום ובידוד – עליהם להסתייע ביריעות העומדות בתקנים הרלוונטיים.

 

ביצוע עבודה לשביעות רצון הלקוח

לאורך השנים האחרונות, משתמשים יותר ויותר ביריעות ביטומניות לצורך איטום גגות. וזאת, לאור העובדה כי יריעות אלו מחזיקות ביתרונות רבים. זקוקים לעבודות איטום ובידוד מקצועיות? מחפשים אחר פתרון ארוך טווח ומקצועי? צרו קשר עוד היום עם חברת א.א.אדיב בע"מ. חברה זו מספקת את השירותים המקצועיים ביותר – ולשביעות רצונו של הלקוח.

 

יריעות בוטומניות

מהן יריעות ביטומניות? מדובר בשיטה מומלצת ביותר לצורך איטום גגות. במילים אחרות, מדובר ברצועות ייחודיות המיוצרות מביטומן וצורתן מזכירה גליל; רצועות אשר מועשרות על ידי פולימרים – כאשר זהו אחד היתרונות העיקריים של פריט זה על פני סוגי יריעות אחרים. גגות הבית או המשרד זקוקים לתיקון? ברצונכם לוודא כי עבודת האיטום תתבצע במקצועיות ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת א.א.אדיב בע"מ. צוות עובדי החברה הינם מיומנים ומנוסים – כאשר חברה זו מחזיקה ב-50 שנות וותק בתחום עיסוק זה.

 

יריעות ביטומניות: לפעול בהתאם לתקנים

כידוע, ישראל הינה אחת המדינות החמות ביותר, כאשר נדמה כי אזרחיה חווים קיץ לאורך מרבית ימות השנה. עם זאת, אין זה אומר שהימים החורפיים והגשומים אינם משאירים את חותמם, להיפך. למעשה, יותר ויותר דיירים ועובדים מגלים סימנים וליקויים כאלו ואחרים בגגות הנכסים – ומבקשים לתקן זאת במהרה.

כדי לתת על כך את המענה המדויק ביותר, נוצרו בשנים האחרונות פתרונות מתקדמים לצורך איטום מקצועי של גגות – כאשר שימוש ביריעות ביטומניות הן אחת הדוגמאות המרכזיות לכך. הכוונה בסוג יריעות זה היא לרצועות עשויות חומר אורגני אשר הטקסטורה שלו דומה לזפת. במקביל לכך, חומר גלם זה הינו נפוץ למדי. בשל כך, מדובר בפתרון מומלץ ונגיש ביותר באמצעותו ניתן לאטום במקצועיות גגות.

בהתאם, בבואכם לפנות אל בעלי מקצוע מומלצים, עליכם לוודא כי הם מבצעים את מלאכת האיטום על היריעות הללו תוך עמידה במלוא התקנים והנהלים השונים. במילים אחרות, ולאור העובדה כי כל יריעה ביטומנית מחזיקה במפרט שונה, יש לבחור בסוג הרלוונטי והתקני – ולהשתמש בו כנדרש.

 

להבטיח עבודה איכותית

יתרונותיה הרבים של יריעה ביטומנית הם אלו שמובילים לפופולריות הרבה שלה. כדי שניתן יהיה לטפל כראוי בגגות ביתכם או מקום עבודתכם, רצוי לשתף פעולה עם חברת א.א.אדיב בע"מ – ולבקש כי יסתייעו ביריעות אלו. כך, תוכלו להבטיח עבודה איכותית בסטנדרט גבוה.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי