זיפות גגות מקצועי

איטום מקלטים

המקלט שלכם ישן? האם אתם בטוחים שהוא אטום כראוי? האם המקלט סבל מבעיה של הצפות במהלך העונה הגשומה? לאיטום מקלטים יש חשיבות רבה ביותר לביטחונכם, ולכן אין לזנוח את הנושא הזה.
חברת אדיב איטום גגות מתמחה באיטום מקלטים.
להזמנת שירות חייגו למספר 073-7841505

אנו דואגים לאיטום מושלם של המקלט שלכם:

  • איטום מפני חדירת מים
  • איטום מפני חדירת גזים
  • הוספת שכבת בידוד למקלט
איטום מקלטים

איטום מקלטים

מדוע חשוב לדאוג לאיטום מקלטים?

מקלט איננו עוד חדר או מחסן. זהו אזור מיוחד, שצפוי להגן עליכם מפני מתקפה קונבנציונלית ולא קונבנציונלית, ולכן הוא צריך להיות אטום לא רק לחדירת מי גשמים, אלא גם לחדירת גזים. אם סבלתם מהצפות במהלך עונת החורף, חשוב ביותר לדאוג לאיטום מקלט איכותי ומקצועי ברגע שהדבר אפשרי. המקלט צריך להיות כשיר לשימוש בכל רגע נתון.

אנו חיים בתקופה לא פשוטה מבחינה ביטחונית, והצורך במקלט מתפקד ותקין לצערנו שריר וקיים. חשוב ביותר לדאוג לאיטומו של המקלט הפרטי או הציבורי כאחד.

אם אתם משתמשים במקלט פרטי – כדאי שתפנו לאוטם מורשה, המתמחה באיטום מקלטים. אם אתם נשענים על מקלט ציבורי, ושמתם לב שאיננו אטום כראוי, יש ליידע בכך את הרשויות ללא דיחוי. העירייה היא זו שצריכה לדאוג לתיקון מקלטים ישנים.

איטום מקלטים בחברת א.א. אדיב

החברה מנוהלת על ידי קבלן איטום מורשה ומנוסה, שמבצע איטום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, ומתאפיין בזמינות גבוהה ובאדיבות. אנו דואגים לספק ללקוחותינו את כל המידע הדרוש להם, ומעדכנת אותם בכל שלבי העבודה.

אם אתם זקוקים לאיטום מקלטים – אתם מוזמנים לפנות לחברת א.א.אדיב.

לחצו כאן לפרטי שירות זיפות גגות

Save

לקבלת ייעוץ ובדיקת מומחה,

יש למלא את הפרטים

שם (חובה)

מס הטלפון שלך (חובה)

מה הבעיה?

03-7322677 איטום
איטום גגות בפייסבוק