זיפות גגות מקצועי

חומרי איטום

אוטם יסוד
תחליב אוטם יסוד – חומרי איטום על-בסיס מים. מתאימים במיוחד לשימוש במשטחי בטון ובטקל, לפני יישום משחות איטום אלסטומריות על-בסיס מים כמו ניר אוטם, ומשמשים כשכבת יסוד.

רובע לבנה אקרילית

אבקה לבנה למילוי מרווחים בין כל סוגי האריחים עד לרוחב של 6 מ"מ. מתאימה לשימוש פנימי בלבד. לאחר ערבוב האבקה במים מתקבלת עיסה חזקה באיכות גבוה במיוחד שנמרחת בקלות, אינה נסדקת ומהווה חומר איטום חזק ויציב במיוחד.

רובא - חומר איטום 1

מיסטר פיקס-סילר 529

תרסיס שקוף לאיטום עמיד בפני חדירת מים. התרסיס מתאים לאטימת משטחים מרוצפים, אבן טבעית, שיש ועוד. מונע בלאי של קירות מבנה ומתאפיין בעמידות גבוהה כנגד קרני.UV אינו משנה את גוון התשתית. חומרי איטום אלה מיוצרים על ידי חברת מיסטר פיקס – אחת המוכרות והמובילות בתחום.

נירלט-ניר קורט

ניר קורט הינה משחה לציפוי (ולא למילוי..) משטחי בטון צבעוניים כדוגמת מגרשי טניס, שבילי אופניים, מגרשי כדורסל ועוד. חומרי איטום המיועדים להגנה על התשתיות  ומגן משחיקה,החלקה ושמירה על מראה המשטח.
גוון גימור: טרקוטה + ירוק ברמת ברק:מט.
ייצור ושווק: חברת "נירלט".

חומרי איטום

טופ גג

ציפוי אקרילי גמיש ומשוריין בסיבים, המשמש לצורך איטום של גגות בהם קיים שיפוע לניקוז. לחומר עמידות מצוינת בכל תנאי מזג האוויר, הוא מונע חדירת מים לגג  ואינו גורם להיווצרות סדקים נימיים על משטח הגג. החומר יוצר על הגג שכבה אקרילית עבה ולבנה החוסכת את הצורך להלבין את הגג ומונעת את התחממות המבנה.
לקבלת מידע נוסף אודות חומרי איטום איכותיים ולהזמנת אוטמים מקצועיים שיבצעו עבורכם כל עבודת איטום ויבטיחו לכם חורף יבש ונעים – חייגו 073-7841505 ונשמח לעמוד לשירותכם.

לקבלת ייעוץ ובדיקת מומחה,

יש למלא את הפרטים

שם (חובה)

מס הטלפון שלך (חובה)

מה הבעיה?

03-7322677 איטום
איטום גגות בפייסבוק