זיפות גגות

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

א.א. אדיב בע"מ הנה חברת משפחתית שנוסדה בראשית שנות ה- 60 על ידי אבי המשפחה, פנחס משה, ומנוהלת כיום על ידי בניו. החברה הנה קבלן רשום לעבודות איטום וכמובן של זיפות גגות, והיא בעלת ניסיון וידע רב בתחומי האיטום והבידוד של גגות ומבנים.

החברה מציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים:

  • איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות חדישות.
  • איטום גגות מרוצפים.
  • איטום קירות חיצוניים.
  • תיקון גגות רעפים.
  • ביצוע עבודות פחחות בבניין, כולל התקנת מרזבים.
  • איטום מקלטים.
  • פתרונות לכל בעיות הרטיבות, כולל שירותי חירום בימי גשם.
  • סיוד גגות.

עבודת זיפות עם רשת על כל הגג – בחברת א.א. אדיב, אנחנו לא מפספסים אפילו מילימטר אחד בתהליך העבודה! יש קבלנים אחרים, אשר אולי ינסו להציע לכם כל מיני מחירי רצפה מפתים מאד, אבל אלו אותם אנשים שברגע האמת לא יאטמו באמת את כל הגג שלכם. יש לזכור כי המלאכה איננה פשוטה כלל וכלל – הנחה של רשתות לזיפות על פני כל הגג זו משימה מורכבת, ונדרש חיתוך מדויק לאזורים המורכבים. גם הנחת שכבות הזפת על אזורים קשים לגישה, היא משהו שחלק מהקבלנים ינסו להתנער ממנה. לעומת זאת, הצוות המקצועי של א.א. אדיב דואג לכך שהגג שלכם יהיה אטום לחלוטין בעזרת העבודה המקצועית שלנו! אנו מקפידים על כך שהזפת תימרח באופן שווה על כל אזור בגג שלכם וגם הרשת שמניחים תגיע לכל מקום. הדבר החשוב ביותר מבחינתנו, הוא שאתם תקבלו תוצאות מעולות.

הכנות ופעולות משלימות לזיפות – כמובן שלחברה שלנו יש ניסיון בביצוע כלל הפעולות הקשורות לגג שלכם. כך למשל, אי אפשר לבצע את העבודה ברמה גבוהה, אם הגג לא נקי ומבריק קודם לכן. לא מדובר רק על טאטוא של הגג – אלא ממש ניקיון מושלם של הגג, ובחברתנו אנו מקפידים על כך, בטרם העבודה מתחילה, בכדי שהתוצאה הסופית תהיה איטום איכותי מאד. מעבר לכך, אנו מקפידים לבצע בדיקה מקדימה לגג לפני שמתחילים לזפת. למשל – שממלאים היטב את כל הסדקים, שמאחים את כל השברים בגג במידה והם קיימים, וכיו"ב. רק שהמשטח הוא אחיד לחלוטין ונקי – אפשר להתחיל בזיפות.

זיפות לכל אחד – לחברתנו יש ניסיון רב בביצוע פרויקטים של במגזרים השונים. אנו מבצעים כמובן עבודות במגזר הפרטי – אך לא רק. לחברתנו ניסיון בכל עבודות הגג עבור המגזר העסקי והציבורי, כולל גגות ענק מאתגרים ומורכבים.

רוצים לקבל הצעת מחיר הוגנת?

אם אתם מחפשים הצעת מחיר נוחה לזיפות גגות, צרו עמנו קשר כבר עכשיו! השאירו פרטיכם באתר, או חייגו למספר 03-7324542

זיפות גגות רק אצל המקצוענים

העבודות כולן מבוצעות על ידי צוות מקצועי ומיומן תוך שימת דגש על שימוש בחומרים מהמתקדמים ביותר באיכות מעולה, ללא אש ועשן. לחברה ציוד חדיש ומשוכלל והעבודות נעשות בהתאם לתקן, תחת פיקוח מהנדס, וניתנת עליהן אחריות עד ל- 10 שנים. השילוב בין צוות מקצועי ומיומן, חומרים איכותיים וציוד משוכלל, נועד לספק מכלול של מצוינות בפתרון המוצע ללקוח.

החברה מקפידה על מתן שירות אדיב ומקצועי ללקוח לאורך שנים. בפועל יוצא מכך, ייעוץ והצעות לאיטום ובידוד ניתנות ללא תשלום וללא מחויבות. כל אלה ועוד, זיכו את החברה מספר פעמים ב"אות העסק המובחר" במהלך שנות פעילות.

זיפות גגות לאיטום מושלם במחיר נוח

מבין מגוון השיטות שקיימות כיום לאיטום של גגות, אין איש שיערער על כך, שהשיטה הזולה יותר לאיטום של גג שלם, היא זיפות גגות. האם זו שיטה אמינה למרות מחירה הנמוך? הכל תלוי בעצם באיש המקצוע אשר מבצע אותה. אם תפנו לחברת א.א אדיב, תוכלו ליהנות מצד אחד מעבודה מצוינת וברמה גבוהה, אשר תשמש אתכם לאורך זמן – ומהצד השני לשלם מחיר הוגן ונוח מאד. בעצם, עבודות הזיפות שלנו מאפשרות גם לאנשים עם תקציב מוגבל יחסית, שמעוניינים בגג אטום לשנים הקרובות, ליהנות מכך אנו מקפידים כמובן על שיטות עבודה בסטנדרטים גבוהים במיוחד, ועל שקיפות מאלה מוכלים – בכדי שאתם תוכלו ליהנות מאיטום מצוין לגג שלכם.

על מה אנחנו מקפידים בתהליך העבודה?

עבודה עם זפת תקנית – קודם כל, כשאנחנו מבצעים את עבודתנו, ההקפדה שלנו היא על עבודה עם זפת תיקנת. תתפלאו לגלות כמה חיקויים קיימים כיום בשוק, ולעתים ישנם קבלנים שמשתמשים בתחליפים זולים שלא באמת יכולים להחזיק מעמד. אנו משתמשים לעתים גם בחומרים ביטומניים נוספים ביחד עם הזפת, בכדי לחזק עוד יותר את הגג, במידה והדבר מתאים לתקציב שלכם. המטרה שלנו היא כמובן שאתם תוכלו לקבל איטום מעולה בכל מחיר, ולכן אנו מקפידים תמיד על איכות החומרים שבהם אנו משתמשים.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים