סיוד גגות

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

אם אטמתם את גג הבית שלכם באמצעות זפת, אתם בוודאי יודעים שלצד היתרונות הרבים של הזפת יש לה גם חיסרון מרכזי אחד. הזפת היא אמנם חומר איטום יעיל במיוחד, אולם צבעה השחור גורם לה להתחמם מהר מאוד בקיץ, וכפועל יוצא היא גם מחממת את הדירות שנמצאות בקומות העליונות. הדרך היחידה למנוע את התופעה הזו היא באמצעות סיוד גגות, והכתובת היחידה לעבודות סיוד מקצועי היא חברת א.א. אדיב בע"מ.

סיוד גגות – איכות חיים לאחר זיפות גגות

מי שמתגורר בבית צמוד קרקע או בדירה בקומה האחרונה במבנה שעבר זיפות גגות בוודאי מכיר היטב את התופעה. בחורף הזפת אמנם מצליחה למנוע ממי הגשמים לחדור לתוך המבנה, אך בקיץ, ללא סיוד גגות, השהות בבית הופכת לבלתי נסבלת. כי נוסף על היותה חומר איטום יעיל, הזפת היא גם בעלת צבע שחור, הידוע במוליכות החום הגבוהה שלו. עובדה זו גורמת לכך שהזפת מתחממת בעצמה וגם מחממת את כל מי ומה שנמצא שמתחתיה.

כדי לשמור על איכות החיים במבנה שעבר זיפות, וכדי שלא תאלצו לשלם הון תועפות בגין הפעלת מזגן לאורך כל שעות היום בקיץ, עליכם להקפיד לבצע סיוד הגג לאחר הזיפות.

הלכה למעשה של סיוד בגג

בתהליך הסיוד אנו מורחים על הזפת שכבת הלבנה באמצעות סיד המדולל במים יחד עם דבק אקרילי. שכבת ההלבנה מונעת מהזפת להתחמם בימי הקיץ הלוהטים, וכפועל יוצא מונעת גם את התחממות הדירות שמתחתיה.הדבק האקרילי מבטיח שהסיד לא יישטף מהגג כשיורד גשם. את סיוד הגגות יש לבצע לאחר שהזפת התייבשה והתקררה לחלוטין, זאת כדי למנוע היווצרות סדקים ובקעים שיפגעו באיכות האיטום. כמו כן, לפני תהליך הסיוד יש להניח על הזפת שכבת חול דקה, כדי האחיזה הטובה של הסיד על גבי הזפת.

סיוד גגות

סיוד גגות עם א.א. אדיב

חברת א.א. אדיב שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, מקיף ואמין בתחום איטום הגגות. לכן, כשאנו מבצעים זיפות אנו מקפידים להשלים את העבודה באמצעות הסיוד, כדי להבטיח שלקוחותינו ייהנו גם מחורף יבש וחם וגם מקיץ נעים וקריר.

הודות לידע העשיר ולניסיון רב השנים שצברנו אנו יכולים לבצע את עבודות הסיוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולהעניק ללקוחותינו את התמורה המלאה עבור כספם. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו וליהנות משירותים מקצועיים. לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים