תיקון מרזבים

זקוקים לשירותי תיקון מרזבים? מעוניינים להחליף את המרזב שלכם? אנו בחברת אדיב איטום גגות נפתח לכם עולם שלם של עיצוב וצבע בתחום המרזבים.

 
חברת א.א.אדיב מתמחה באיטום מכל הסוגים, ולכן המומחים שלנו יוכלו לטפל היטב במרזב שלכם. אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לתיקון מרזבים, אתם מוזמנים לפנות לחברה ותיקה ומנוסה בתחום.

אנו מייצרים מרזבים ממגוון חומרים:
  • PVC
  • פח מגולוון
  • נחושת
  • מרזבים בעיצוב מיוחד מכל חומר אחר

החלפת מרזבים לכל סוגי המבנים

אנו מתמחים בתיקון והחלפה של מרזבים לכל סוגי המבנים ובכל סדר גודל. לחברתנו ניסיון נרחב בתחום עבודות איטום בכלל והתקנת מרזבים איכותיים בפרט. אנו מבצעים את כל העבודות ברמת גימור גבוהה ביותר, ומוצרנו משמשים את לקוחותינו זמן רב.
 

מרזבים בהזמנה אישית

מראה ביתכם חשוב לכם? מעוניינים במרזב בעיצוב מיוחד? אנו נדאג לספק לכם את המוצר המתאים ביותר לעיצוב הבית שלכם. יש לכם רעיון לעיצוב? אנו נהפוך אותו למציאות, ובנוסף נשמח לתרום לכם מהניסיון הנרחב שלנו בתחום על מנת לשפר את המוצר, כך שיהיה יעיל יותר ויאריך שנים.
 

כיצד תדעו שהגיע הזמן לתיקון מרזבים?

תקלה במרזבים קל מאוד לגלות. קודם כל, כשיורד גשם, ולא יוצאים מים מהמרזב, המשמעות היא שמשהו שם השתבש. סימן נוסף שיכול להעיד על תקלה במרזב הוא רטיבות בתקרה ובקירות, אבל רצוי לשים לב לתקלה במרזב לפני שמגיעים לשלב הזה. כדי להימנע מתקלות, ההמלצה היא פשוט לבדוק את תקינות המרזבים לפני תחילתה של העונה הגשומה, כלומר באמצע הסתיו.
 

כיצד מטפלים במרזבים?

בראש ובראשונה, חשוב לשמור על ניקיונם של המרזבים. ענפי עצים, לשלשת ציפורים ועוד לכלוך ממקורות שונים מגיע בקלות רבה אל המרזבים. הבעיה חמורה במיוחד כשמדובר על מרזבים חיצוניים, שהלכה למעשה אינם מוגנים מלכלוך בשום אמצעי. הצטברות של לכלוך גורמת בעצם לסתימה במרזב, וכך המים לא יורדים בצורה מסודרת, אלא מצטברים על הגג וגורמים לרטיבות בתוך המבנה (המצב חמור במיוחד במידה וקיימות בעיות איטום). טיפול חשוב נוסף הוא איטום איכותי של מרזבים, המבטיח מעבר תקין של המים במרזב, מבלי שיגיעו אל התקרה והקירות של הבית.
 

לתקן או להחליף?

התשובה לשאלה זו נעוצה בהיקף התיקון. ככלל, תיקון מרזבים איכותי יחזיר את המתקן הזה לתפקוד מלא, וימנע מכם את הצורך בהוצאות מיותרות וכבדות. מצד שני, אם המרזב ישן במיוחד, והיקף התיקונים משמעותי ויקר, כדאי לשקול את החלפתו.